ANASAYFA PERSONEL
Koordinasyon
  Adı Soyadı:Emin VARDAR
  Görevi:Koordinasyon Sorumlusu
  Dahili:
  e-Mail:evardar@inancgroup.com
  Gsm:
  Özgeçmiş:1972 İstanbul doğumlu. Evli ve iki çocuk babası. İlk ve orta öğrenimini Bayrampaşa da yıldırım mahallesinde tamamladı. 1984-1992 yılları arasında Beşiktaş Jimnastik Kulübünde  yıldız takımı, genç takımı ve paf takımı olmak üzere Sergen Yalçın ile beraber 8 yıl futbol oynadı. 1992 yılında İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubunda çalışmaya başladı. Çeşitli departmanlarda çalıştıktan sonra 2007 yılında grubun Koordinasyon Sorumlusu olarak görev aldı ve bu görevi devam ettirmektedir.


  Adı Soyadı:Serkan BİÇEROĞLU
  Görevi:Koordinasyon Sorumlusu
  Dahili:
  e-Mail:yonetim@inancgroup.com
  Gsm:
  Özgeçmiş:14 Temmuz 1986 İstanbul doğumludur. 
  Öğrenimine 1992 yılında Fatih Şeyhülislam Hayri Efendi İlköğretim Okulunda başladı, ortaokulu Fatih Ali Kuşçu İlköğretim Okulunda, liseyi Bahçelievler Erkan Avcı Endüstri Meslek Lisesinde okuduktan sonra Marmara Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Meslek Yüksek Okulunu Bitirdi. AÖF Dış Ticaret bölümü 2. Sınıf öğrencisi.  
  2007 Kasım ayında vatani görevini; acemi birliği Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı, usta birliği İzmir Hava Eğitim Komutanlığında şoför ve koruma olarak yerine getirdi. Emekli Korgeneral Mehmet Yalçın Kaya ve muvazzaf Korgeneral Ziya Güler paşaların takdir belgeleri ile görevini başarılı bir şekilde yerine getirerek 2009 Şubat ayında terhis oldu. 
  2009 yılı itibariyle İnanç Dış Ticaret Hizmetleri Grubunda yönetici asistanı olarak çalışmaya başladı ve koordinasyon ikinci sorumlusu olarak çalışmaya devam etmektedir. Arama Kurtarma gönüllüsü ve ilkyardımcı sertifikası sahibidir. Evli iki çocuk babasıdır.